Dotační programy

Aplikace – Výzva I.

Otevřená výzva

Jste podnikatelským subjektem či organizací pro výzkum a šíření znalostí a máte v plánu realizovat průmyslový výzkum a experimentální vývoj? Jestliže ano, potom je program Aplikace určen právě pro Vás.

Zobrazit výzvu

Digitální podnik – Virtuální podnik – výzva I (OP TAK)

Otevřená výzva

Nestihli jste svou žádost o podporu na rozvoj digitalizace zaregistrovat v rámci výzev z Národního plánu obnovy, ale stále máte v plánu modernizovat své nevýrobní zázemí jako je počítačová technika, podavače, skladové hospodářství či zvýšit svou datovou bezpečnost? Potom pro Vás bude určena plánovaná výzva zaměřená na rozvoj digitalizace podniků z OP TAK!

Zobrazit výzvu

The Country for the Future

Otevřená výzva

Chcete vyrábět vylepšené produkty, ale na současných strojích toho nejste schopni? Potřebujete navýšit kapacitu výroby, ale současná organizace procesů vám to nedovolí? Plánujete digitalizovat vaši společnost především ve výrobní oblasti? Rádi byste dokončili vývoj nových produktů a uvedli je na trh? Takto široký výčet témat vám nabídne připravovaná výzva The Country for the Future!

Zobrazit výzvu

Aplikace – Výzva I. (vývoj SW)

Připravuje se

Jste podnikatelským subjektem či organizací pro výzkum a šíření znalostí a máte v plánu realizovat výzkum a vývoj vlastního softwaru nebo IT/ICT produktů? Jestliže ano, potom je program Aplikace určen právě pro Vás.

Zobrazit výzvu

Digitální transformace podniků (NPO)

Uzavřená výzva

Máte v plánu modernizovat své nevýrobní zázemí jako je počítačová technika, podavače, skladové hospodářství či zvýšit svou datovou bezpečnost? Potom je pro Vás určen program Digitální transformace podniků.

Zobrazit výzvu

Inovace – Výzva IX

Uzavřená výzva

Chcete uvést inovační výrobky nebo produkty na trh a tak společnosti zajistit další růst? Je pro Vás tedy vhodný právě program s názvem Inovace.

Zobrazit výzvu

TREND – Technologičtí lídři

Uzavřená výzva

Jedná se o nejdůležitější program pro podnikatelskou sféru (TAČR), který má motivovat k pronikání na nové trhy a zavádění výsledků do praxe. Kromě jiného budou podporovány nové digitální technologie zvyšující míru automatizace a robotizace, ale také firmy, které se výzkumem teprve začínají zabývat.

Zobrazit výzvu

Podpora připojení bílých adresních míst k VHCN

Uzavřená výzva

Máte v plánu vybudovat nebo modernizovat síťovou infrastrukturu v rámci bílých míst? Záleží Vám na rychlosti a spolehlivosti připojení pro Vaše klienty? Potom je pro vás určen program Podpora připojení bílých adresních míst k VHCN.

Zobrazit výzvu